Porządek nabożeństw

MSZA ŚWIĘTA JEST NAJLEPSZYM PREZENTEM DLA TYCH,
KTÓRYCH SIĘ KOCHA!

 

PAPIESKIE INTENCJE MODLITWY NA MIESIĄC GRUDZIEŃ 2019

Intencja powszechna: Aby każdy kraj podjął, priorytetowo i zdecydowanie, działania mające na celu polepszenie przyszłości dzieci, szczególnie tych cierpiących.

 

1.12.2019 1 NIEDZIELA ADWENTU

9.00 Eucharystia: Za + Kazimierę i Czesława Warot.

19.00 Eucharystia: Za + Stanisława Dela od sąsiadów z ul. Cichej 16.

 

3.12.2019 WTOREK Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezb.

19.30 Eucharystia: Za + męża Jerzego Kolarczyk oraz za ++ rodziców z obu stron.

 

5.12.2019 CZWARTEK dzień powszedni

18.30 Różaniec: prowadzony przez Wspólnotę Przymierza Rodzina Mamre.

19.30 Eucharystia: Za + Jana Dera w 70 rocz. śmierci.

 

8.12.2019 NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NMP – ODPUST

9.00 Eucharystia: 1) Za + Mariannę i tatę Eugeniusza, ++ braci Eugeniusza, Leszka i Stanisława Nosek, + ojca Piotra Mutwil oraz za ++ z pokrewieństwa.

2) Za wszystkie Barbary z prośbą o zdrowie, radość, pokój i Boże błogosławieństwo.

19.00 Eucharystia: 1) Za + Stanisława Dela w 30 dniu po śmierci.

2) Za wspólnoty i dzieła Nowej Ewangelizacji z prośbą o światło Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo.

 

10.12.2019 WTOREK dzień powszedni

19.30 Eucharystia: Za + babcię Eugenię w rocz. śmierci i wszystkich ++ z rodziny Kotas, Ziebura, Tkocz, Latocha, Rzepka oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

 

12.12.2019 CZWARTEK dzień powszedni

18.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu: prowadzona przez Wspólnotę Przymierza Rodzina Mamre.

19.30 Eucharystia: W intencji Lucjana Nawrockiego z okazji 50 rocz. urodzin z prośbą o radość, miłość, pokój, dary Ducha Świętego i Boże błogosławieństwo – dar od małej grupy 2018/2019 Teresy, Iwony, Bogusi, Pauliny, Michała, Agnieszki i Adama.

 

15.12.2019 3 NIEDZIELA ADWENTU – GAUDETE

9.00 Eucharystia: Za + męża Roberta Szołtys i syna Marka.

19.00 Eucharystia: Za ++ rodziców Mariannę i Jana Bartela.

 

17.12.2019 WTOREK dzień powszedni

19.30 Eucharystia: Za + męża Jerzego Kolarczyka oraz za ++ rodziców z obu stron.

 

19.12.2019 CZWARTEK dzień powszedni

18.30 Różaniec: prowadzony przez Wspólnotę Przymierza Rodzina Mamre.

19.30 Eucharystia: Za + babcię Cecylię w rocz. śmierci i wszystkich ++ z rodziny Kotas, Ziebura, Tkocz, Latocha, Rzepka oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

 

21.12.2019 SOBOTA dzień powszedni – NOC KONFESJONAŁU

19.30 SPOWIEDŹ

21.00 Eucharystia:  Za dzieła wspólnoty i dzieła Nowej Ewangelizacji.

 

22.12.2019 4 NIEDZIELA ADWENTU

9.00 Eucharystia: W intencji Urszuli i Franciszka Freichert w podziękowaniu za łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej z prośbą o radość, pokój, jedność i Boże błogosławieństwo z okazji 35 rocz. zawarcia związku małżeńskiego.

19.00 Eucharystia: Za + Józefa i Romualda Szmajduch.

 

25.12.2019 ŚRODA UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

9.00 Eucharystia: Za + rodziców Barbarę i Zygmunta, męża Stefana, brata Zenona oraz za dusze w czyśćcu cierpiące.

 

26.12.2019 CZWARTEK ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA, pierwszego męczennika

9.00 Eucharystia: Za + Zofię i Jana Willaków, ++ Wiktorię I Dominika Rokoszów oraz za wszystkich ++ z rodzin z obu stron.

 

27.12.2019 PIĄTEK ŚWIĘTO ŚW. JANA APOSTOŁA

17.00 WSPÓLNE KOLĘDOWANIE W CENTRUM HANDLOWYM SCC

 

29.12.2019 NIEDZIELA ŚWIĘTO ŚW. RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

9.00 Eucharystia: Za ++ Jerzego Kolarczyka – od lokatorów z ul. Błękitnej 6.

19.00 Eucharystia: Za + Barbarę o męża Karola oraz za ++ rodziców.

 

Okazja do spowiedzi pół godziny przed każdą Mszą św.